تبلیغات
می خانه ی درون
می خانه ی درون
لبخند بزن 
نویسندگان
دشمنان ما می خواهند که با غیرمردمی نشون دادن این انتباخات بگویند که مردم جمهوری اسلامی را دوست ندارند! تبلیغات منفی می کنند ، فکر جوانان ما را آلوده می کنند و حتی فتنه به راه می اندازند! چنانکه پس از انتخابات پرشور سال 88 آن جریانات را سازماندهی کردند!

الهی من بمیرم براش! خو یه کم آدم باشید گوش به حرف این رسانه های منحرف ندین همونایی که هی خانوما با لباس و آرایش آن چنانی میان راجع به وضع مملکت خبر دروغی میدن و شما رو از صراط مستقیم کج می کنن! همونایی که از یه خیابون و چارتا ادماش فیلم می گیرن بعدش با کامپیوتر یه کاری می کنن که شما بدبختا فک کنین کل خیابون ادم ریخته با دستبند سبز و هی جوگیر شین که اره بابا این دولت مردمی نبود ، نه جانم اینا همه ش فیلمه باور نکن وگرنه جنبشی نبوده که ، کسی که فدا نشده ، هیچ مادری که به عزای بچه اش ننشست ، هیچ کدومشون دانشجو و نابغه نبودن ، هیچ کدومشون خانواده نداشتن ، همه شون دست نشونده ی امریکا بودن! بی دین و ایمون بودن ، خانواده ای نداشتن که دلشون براشون شور بزنه که اگه یه تار مو از سرشون کم شد مامانه بمیره و زنده شه!

اونایی که مردن...

اونایی که زنده موندن و آرزو می کنن می مردن....

اونایی که زنده ان و زندگی نمی کنن......
 
اونا هیچ کس نبودن جز خار و خاشاک! پس جوگیر نشین! دلتون واسه هیچی و هیچ کسی نسوزه! مادراشون دل نداشتن اگه دیدین جایی یه زن مویه می کرد و اسم پاره ی تنشو صدا می زد...

اگه دیدین یه مرد با تمام ابهتش از درد نعره می کرد و خون پسر 17 ساله اش رو به تنش می مالوند....

به رگ غیرتتون بر نخوره که دختری توی همین خاک ، همین خاکی که یه روزی مرد هاش برای دفاع از وطن و ناموسشون تنشون رو قربانی گلوله و بمب و موشک کردن و این خاک هنوز بوی خونشون رو میده الان تن مردهایی که ادعای وطن دوستی و خدا پرستی دارن قربانی معصومیت تن دخترای بیگناه میشه و خونی که رو زمین ریخته میشه نه بوی شرف میده نه مردونگی چون خون بکارتیه که فقط بوی درد و جیغ و ترس های یه دخترو میده که جتی به بدن سوخته اش هم احترام نمی ذارن! 


همه چیز دروغه جز اینکه ما همه مون جهوری اسلامی را دوس می داریم چون زندان اوین رو دوست نمی داریم! چون مادرامون نزدیک انتخابات که میشه هر روز میگن که چقدر واسه مون آرزو دارن و می خوان شاهد این باشن که ما به همه ش می رسیم! و الباقی همه دروغ است...
طبقه بندی: جرم نوشت، دل نوشت،
[ چهارشنبه 15 خرداد 1392 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ نگار بانو ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
زندگی باید کرد

گاه با یک گل سرخ

گاه با یک دل تنگ

گاه باید رویید از پس این باران

گاه باید خندید بر غمی بی پایان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب